Mavi Düşler’de “Şiir Sokağı”

Mavi Düşler’de Şiir Sokağı

haberGöksel Yanlar‘ın hazırlayıp sunduğu Şeyma Selin‘in asistanlığını yaptığı Mavi Düşler programının 8 Ocak tarihli canlı yayını dinleyenlere unutulmaz bir şiir gecesi yaşattı.

Göksel Yanlar‘ın sunumuyla Meteorolojinin Sesi Radyosunda şiir severler ile buluşan Mavi Düşler programı yine aynı radyoda “Şiir Sokağı“isimli şiir programıyla her cumartesi 22:20 de sevenleriyle buluşan Feridun Cesur‘u konuk etti.

Dinleyiciler için sürpriz olan bu  gece,iki radyo programcısı için de sürpriz bir kararla şiir severlerle buluşmasını gerçekleştirdi.

Feridun Cesur ve Göksel Yanlar tarafından isteklere yer verilen programda Türk Edebiyatının üstatlarından Merhum Abdürrahim Karakoç ve Mihriban şiiri eşliğinde şiirin hikayesine yer verirken  Nurullah Genç ve unutulmaz şiirlerinden Monna Rosa şiirini de hikayesi eşliğinde şiir severler ile buluşturdular.

Mavi Düşler ve Şiir Sokağı isimli programların bu unutulmaz buluşmasında Teknik Yapımı Kelebeğin Kanadından isimli programıyla, aynı radyo da şiir severlerle buluşan şiir yürekli bir radyo programcısı , Fatma Vural gerçekleştirdi.

Feridun Cesur‘un hazırlayıp sunduğu “Şiir Sokağı” programı her cumartesi saatler 22:20 de Meteorolojinin Sesi Radyosunda.

Fatma Vural‘ın hazırlayıp sunduğu “Kelebeğin Kanadından“isimli şiir programı her cumartesi 16:20’de Meteorolojinin Sesi Radyosunda.

Önerilen

istekler test

Mesajınızı göndermek istediğiniz programı seçiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir